٠٩٠٣٢٣٦٠٥٥٦ :تلفن تماس

قوانین گمرکی

مرزبان اقتصادی کشور، مسئول اعمال حاکمیت دولت در اجرای قوانین گمرکی و هماهنگ کننده مبادی ورودی و خروجی کشور را تحت عنوان گمرک معرفی می‌کنند که به صورت مستقیم تحت نظر وزارت اقتصاد و دارایی دولت کشور عزیزمان ایران است. عدم آشنایی و فقدان آگاهی از قوانین گمرکی می‌تواند برای افرادی که در امور تجاری بین المللی فعالیت دارند، مشکلات عدیده‌ای را فراهم کند. بنابراین حضور یک مشاور و وکیل متخصص در زمینه مقررات و قوانین گمرکی برای انجام تحرکات بازرگانی و تجاری بین المللی از اهمیت و ضرورت بسزایی برخوردار است.

موسسه حقوقی آرا با وکلا و کارشناسانی با تسلط کامل بر مقررات و قوانین گمرکی، سعی در به حداقل رساندن مشکل و اختلافات میان واردکنندگان، صادرکنندگان و تجار و دیگر اشخاص حقیقی و حقوقی با سازمان گمرک را دارد.

خدمات امور گمرکی

موسسه حقوقی آرا به منظور رفاه حال مراجعین و موکلین خود خدمات امور گمرکی را با برخورداری از کارشناسان و وکلای مجرب به شما عزیزان ارائه می‌دهد، از جمله خدمات امور گمرکی می‌توان به انجام امور مربوط به صادرات و واردات کالا بر اساس قوانین گمرکی، تنظیم قرارداد و ارائه مشاوره در زمینه‌های ذیل اشاره کرد:

تشریفات گمرکی، تنظیم اظهارنامه برای کالاهای صادراتی و وارداتی، ترانزیت، امور بیمه و انبارداری و حق العمل کاری در گمرک و در نهایت طرح دعاوی و تهیه و تنظیم لوایح در صورت بروز اختلافات در روند تحرکات تجاری و بازرگانی شما.

مشاوره حقوقی با وکیل گمرکی

وکیل گمرکی،‌ فردی است که به قوانین بین المللی و داخلی گمرک احاطه کامل دارد و می‌توانند به افراد و شرکت‌ها در خصوص به حداقل رساندن اختلافات با سازمان گمرک یاری رساند. موسسه حقوقی آرا فرصتی را فراهم کرده است تا اشخاص حقیقی،‌ حقوقی و تاجران بتوانند از مشاوره‌ حقوقی با وکیل گمرکی با تجربه برای به سرانجام رساندن فعالیت‌های بازرگانی بین المللی و واردات و صادرات محصول مورد نظر استفاده کنند و در صورتی که پرونده‌ها با مشکلات بیشتری مانند ارجاع به سازمان تعزیرات حکومتی و یا دیوان عدالت اداری رو به رو شوند، وجود یک وکیل گمرکی نقش بسیار با اهمیتی را ایفا می‌کند. برای دریافت مشاوره حقوقی با وکیل گمرکی و همکاری با موسسه حقوقی آرا در ارتباط باشید.

موسسه حقوقی آراه

موسسه حقوقی آراه

موسسه حقوقی آراه با اتکا به دانش حقوقی و تجریه کافی در امور حقوقی آماده رائه خدمات در زمینه‌های مختلف به شما می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر ضمن بررسی صفحات این سایت می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

آدرس: خیابان ولیعصر، بالاتر از عباس آباد، کوچه پردیس، پلاک ۳، طبقه ۵، واحد ۱۹.

تماس

  • تلفن:

    ٠٩٠٣٢٣٦٠٥٥٦

  • ایمیل:

    این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد موسسه حقوقی آراه محفوظ می‌باشد.