٠٩٠٣٢٣٦٠٥٥٦ :تلفن تماس

قراردادهای جوینت ونچر و مشارکت تجاری

یکی از پرکاربردترین قراردادها در دنیای تجارت، قراردادهای جوینت ونچر و مشارکت تجاری است که به آن قرارداد مشارکت انتفاعی نیز می‌گویند. در همکاری تجاری که به واسطه این قرارداد آغاز می‌شود، طرفین ملزم به انجام فعالیت خاصی به طور مشترک هستند و لازم به ذکر است که این اشتراک، سود و زیان حاصل از آن فعالیت خاص را هم شامل می‌شود. قراردادهای جوینت ونچر و مشارکت تجاری بنا بر نوع عملکرد و کارکردشان، امروزه سهم مهمی از تجارت بین الملل دارند. موسسه حقوقی آرا به منظور تنظیم این قرارداد بین المللی امکان بهره‌مندی از مشاوره و نظارت وکلا و کارشناسان حقوقی مسلط بر امور تجاری بین الملل را به مراجعین و موکلین خود می‌دهد.

انواع قراردادهای جوینت ونچر

انواع قراردادهای جوینت ونچر به دو دسته کلی جوینت ونچر قراردادی و جوینت ونچر شرکتی تقسیم می‌شوند و موسسه حقوقی آرا به صورت کاملاً تخصصی به ارائه خدمات لازم شامل مذاکره و تنظیم انواع قراردادهای جوینت ونچر برای تسهیل امور تجاری بین المللی شما مراجعین گرامی، می‌پردازد. در جوینت ونچر قراردادی، فعالیت مشترک یا قرارداد همکاری امضا می‌گردد، بدون اینکه طرفین قرارداد برای اجرای تعهدات خود یک موسسه تجاری جدید ایجاد نمایند، در واقع در این نوع جوینت ونچر نوعی تقسیم وظایف صورت می‌گیرد. در جوینت ونچر شرکتی طرفین برای تاسیس یک شرکت تجاری جدید با یکدیگر توافق می‌کنند و کلیه امور مربوطه در این شرکت انجام می‌شود. البته انواع قراردادهای جوینت ونچر تنها به این دو دسته کلی محدود نمی‌شود و قراردادهای جوینت ونچر متمرکز، مکمل، تامینی، تحقیق و توسعه، فروش و یکپارچه هم جزئی از این نوع قرارداد است که با کمک موسسه حقوقی آرا، مناسب‌ترین نوع قرارداد جوینت ونچر برای شما تنظیم می‌شود.

مشاوره حقوقی با وکیل جوینت ونچر

برای انعقاد قراردادهای جوینت ونچر نیاز به آگاهی و توانایی در تفسیر نوع قرارداد و ویژگی‌های آن وجود دارد. با توجه به اینکه قراردادهای جوینت ونچر یا مشارکت انتفاعی یکی از متداول‌ترین قراردادهای تجاری در دنیای کسب و کار امروز به شمار می‌رود، برای تامین منافع و حقوق خود در این قرارداد به مشاوره با وکیل جوینت ونچر، با تجربه کافی در این حوزه نیاز دارید. موسسه حقوقی آرا از وکلای مجرب و متخصص در ارائه خدمات حقوقی بهره‌مند می‌باشد بنابراین با اطمینان کافی از صحت انجام مذاکرات و تنظیم قرارداد جوینت ونچر در داخل و خارج از کشور، می‌توانید از خدمات مشاوره با وکیل جوینت ونچر استفاده کنید و به کسب و کار خود رونقی دوباره ببخشید.

موسسه حقوقی آراه

موسسه حقوقی آراه

موسسه حقوقی آراه با اتکا به دانش حقوقی و تجریه کافی در امور حقوقی آماده رائه خدمات در زمینه‌های مختلف به شما می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر ضمن بررسی صفحات این سایت می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

آدرس: خیابان ولیعصر، بالاتر از عباس آباد، کوچه پردیس، پلاک ۳، طبقه ۵، واحد ۱۹.

تماس

  • تلفن:

    ٠٩٠٣٢٣٦٠٥٥٦

  • ایمیل:

    این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد موسسه حقوقی آراه محفوظ می‌باشد.