٠٩٠٣٢٣٦٠٥٥٦ :تلفن تماس

کشورهای کانادا، فرانسه و سایر کشورهای اروپایی

با توجه به شرایط اقتصادی و فرهنگی موجود در کشورهای قاره آمریکا و اروپا کشورهای کانادا و فرانسه به مراتب بیشتر مورد توجه کسانی که قصد مهاجرت دارند قرار می‌گیرد؛ به همین سبب موسسه حقوقی آراه بصورت کاملا ویژه شرایط مهاجرت به این دو کشور را از جنبه‌های مختلف بررسی کرده‌است.
همچنین شما می‌توانید اطلاعات مورد نیاز خود برای مهاجرت به سایر کشورهای اروپایی را در این بخش مشاهده نمایید.

مهاجرت به کشور کانادا

افرادی که قصد مهاجرت به کشور کانادا را برای اهداف گوناگون دارند می‌توانند با کمک وکلای مهاجرتی موسسه حقوقی آرا این راه پر فراز و نشیب را برای خود لذت بخش کنند. کانادا یکی از پیشرفته ترین و البته مهاجرپذیرترین کشورهای جهان است و این امکان را به افراد می‌دهد تا با توجه به شرایط خود یکی از مسیرهای مهاجرتی مانند مهاجرت تحصیلی، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، مهاجرت از طریق کار، مهاجرت از طریق راه‌اندازی استارتاپ و بسیاری از راه‌های دیگر را انتخاب نمایند. شما می‌توانید جهت بررسی وضعیت خود توسط مشاوران موسسه حقوقی آرا با ما تماس بگیرید. وکلا و کارشناسان امور مهاجرتی مجموعه، شرایط شما برای مهاجرت به کانادا را به طور کامل بررسی و نتیجه را به شما اعلام خواهند کرد، این امر به شما کمک می‌کند تا بهترین راه‌ را برای مهاجرت به کشور کانادا انتخاب کنید.

مهاجرت به کانادا از طریق برنامه اکسپرس اینتری

مهاجرت به کانادا از طریق برنامه اکسپرس اینتری یا ورود سریع، یکی از پرطرفدارترین روش‌ها برای مهاجرت به کانادا در سالهای اخیر است. کشور کانادا و اداره مهاجرت این کشور، متقاضیان برای ورود به خاک کانادا از طریق برنامه اکسپرس اینتری را با توجه به مشخصه‌هایی چون سن، تسلط بر زبان، شرایط اعضای خانواده، تحصیلات، سوابق کاری، پیشنهاد شغلی و میزان سازگاری با محیط ارزیابی کرده و به متقاضیان امتیاز می‌دهند. اگر شما مایل به مهاجرت به کانادا از طریق برنامه اکسپرس اینتری هستید می‌توانید از خدمات امور مهاجرتی موسسه حقوق آرا به همراه بهترین وکلای مهاجرتی بهره‌مند شوید.

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

اقتصاد رو به رشد کشور کانادا، این کشور را تبدیل به بهترین محل برای سرمایه گذاری کرده است و این امر منجر شد تا کشورر کانادا امکان مهاجرت از طریق سرمایه گذاری را برای افراد خارج از خاک کانادا هم فراهم کند. کارآفرینی، استارتاپ، سرمایه گذاری استانی و خرید بیزینس از جمله روش‌های متعددی هستند که برای مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری پیشنهاد می‌شوند و شما متناسب با تمکن مالی که دارید می‌توانید در موارد ذکر شده سرمایه گذاری کرده و راه را برای ورود و اخذ اقامت دائم کانادا هموار سازید. موسسه حقوقی آرا با کمک بهترین وکلای مهاجرتی شما را از تمامی ملاحظات حقوقی درباره مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری آگاه می‌سازد.

مهاجرت تحصیلی به کانادا

یکی از بهترین گزینه های مهاجرت به کانادا، مهاجرت تحصیلی به این کشور است. بسیاری از کالج ها و دانشگاه‌های کانادا سالانه تعداد زیادی از دانش آموزان و دانشجویان خارجی را پذیرش کرده و امکان دریافت اقامت دائم بعد از اتمام تحصیل را برای ایشان فراهم می‌کنند. با توجه به وجود حدود ۱۰۶ دانشگاه با رنک بالا در این کشور، مهاجرت تحصیلی به کانادا می‌تواند یکی از راه‌های ورود به خاک این کشور باشد. موسسه حقوقی آرا با بررسی شرایط پرونده شما توسط وکلای مهاجرتی تراز اول، شانس شما را برای مهاجرت تحصیلی به کانادا می‌سنجند و جهت اخذ تصمیمی دقیق، به شما یاری می‌دهند.

مهاجرت به کانادا از طریق کار

با توجه به کمبود نیروی کار در کانادا، مهاجرت به کانادا از طریق کار بخش عظیمی از مهاجرت‌ها به این کشور را تشکیل می‌دهد. در واقع از حدود ۲۶ درصد از ۱۹ میلیون نیروی کار در کانادا، مهاجر هستند. بنابراین برای مهاجرت به کانادا از طریق کار می‌بایست در ابتدا لیست مشاغل مورد نیاز کانادا و طبقه بندی ملی مشاغل کانادا (ناک NOC)  را کاملاً بررسی کرد و سپس برای شغل مورد نظر اپلای نمود. وکلا و کارشناسان امور مهاجرتی موسسه حقوقی آرا با بررسی تمامی فرصت‌های شغلی جهت مهاجرت به کانادا از طریق کار، مناسب‌ترین و مطمئن‌ترین برنامه مهاجرتی را به متقاضیان محترم ارائه خواهند داد. برای دریافت مشاوره و خدمات حقوقی در حیطه امور مهاجرتی با ما درتماس باشید.

مهاجرت به کشور فرانسه

مهاجرت به کشور فرانسه به دلیل شرایط خوب برای زندگی مانند برخورداری از آزادی‌های رایج در کشور، شرایط تحصیلی مناسب و سیستم بهداشت و درمان مناسب بسیار پرطرفدار شده است. مسیرهای مهاجرتی فراوانی برای مهاجرت به کشور فرانسه وجود دارد که مهاجرت تحصیلی، مهاجرت از طریق کار و مهاجرت از طریق سرمایه گذاری از متداول ترین روش‌ها است. شما می‌توانید به منظور بررسی وضعیت خود توسط مشاوران موسسه حقوقی آرا با ما تماس بگیرید. وکلا و کارشناسان امور مهاجرتی مجموعه، پرونده شما برای مهاجرت به کشور فرانسه را به طور کامل بررسی و نتیجه را اعلام خواهند کرد، این فرصت به شما کمک می‌کند تا مطمئن‌ترین راه‌ را برای مهاجرت به کشور فرانسه انتخاب کنید.

مهاجرت به فرانسه از طریق سرمایه گذاری

سالانه افراد زیادی از سراسر دنیا به دلیل برخورداری فرانسه از رشد اقتصادی مثبت، استانداردهای سرمایه گذاری مطلوب و پایین بودن ریسک در این کار، متقاضی مهاجرت به فرانسه از طریق سرمایه گذاری هستند. یکی از روش‌های مهاجرت به فرانسه از طریق سرمایه گذاری، ثبت شرکت با مسئولیت محدود در این کشور است و شما با توجه به برنامه کاری که ارائه می‌دهید، می‌توانید میزان سرمایه گذاری خود را مشخص نمایید. بعد از گذشت سه سال از ثبت شرکت در صورت رضایت دولت از فعالیت شما و جمع آوری رزومه خوب می‌توانید اقامت دائم فرانسه را دریافت کنید. روش دیگر برای مهاجرت به فرانسه از طریق سرمایه گذاری، روش خود حمایتی است که در این روش فرد باید از تمکن مالی لازم برخوردار باشد. در صورت مهاجرت به فرانسه به صورت خود حمایتی می‌توانید از مزایا و حقوق فراوانی بهره‌مند شده و بعد از گذشت پنج سال اقامت دائم این کشور را دریافت کنید.

مهاجرت به فرانسه از طریق کار

متقاضیان برای مهاجرت به فرانسه از طریق کار در ابتدای امر باید از یک کارفرمای معتبر دعوتنامه دریافت کنند. قبل از ارائه دعوتنامه به فردی در خارج از خاک فرانسه، کارفرما باید به مدت سه ماه در خود فرانسه و به مدت سه ماه در اتحادیه اروپا کار مورد نظر را آگهی کند، در صورت پیدا نشدن نیروی مناسب از اتحادیه اروپا، کار فرما می‌تواند رسماً به فرد خارجی دعوتنامه بدهد. فردی که توانسته فرصت شغلی معین را دریافت کند، بعد از گذشت پنج سال در صورت عدم بروز مسائل و مشکلات خاص می‌تواند برای دریافت اقامت دائم و تابعیت کشور فرانسه اقدام نماید. وکلای مهاجرتی موسسه حقوقی آرا شما عزیزان را در پیدا کردن فرصت شغلی مناسب و همچنین انجام مراحل مورد نیاز برای مهاجرت به فرانسه از طریق کار یاری می‌کنند.

مهاجرت تحصیلی به فرانسه

افرادی که متقاضی تحصیل در محیط هایی آرام و با استاندارد آموزشی بالا هستند، معمولاً مهاجرت تحصیلی به فرانسه را انتخاب می‌کنند. زیرا این کشور در تمامی مقاطع یعنی مقطع لیسانس، مقطع فوق لیسانس و مقطع دکتری تحت یک سری شرایط دانشجو می‌پذیرد که یکی از مهمترین شرایط آن را می‌توان برخورداری از مدرک B2 زبان فرانسه نام برد. موسسه حقوقی آرا به کمک وکلای مهاجرتی با تجربه، شرایط و مدارک شما را بررسی کرده و میزان موفقیت در مهاجرت تحصیلی به فرانسه را به شما متذکر خواهند شد. برای دریافت مشاوره حقوقی با وکلا مهاجرتی، با مجموعه تماس حاصل کنید.

مهاجرت به سایر کشورهای اروپایی

اگر تصمیم به مهاجرت به سایر کشورهای اروپایی مانند آلمان، یونان، سوئیس و ... را دارید، می‌توانید کارشناسان و مشاوران موسسه حقوقی آرا را از مقصد مورد نظر خود آگاه کرده و کلیه خدمات و اطلاعات مربوط به مهاجرت به کشور مورد نظرتان را دریافت نمایید. تنها باید به خاطر داشته باشید که مسیر مهاجرت، مسیری سخت و طاقت فرسا است، بنابراین حضور یک کارشناس و وکیل امور مهاجرتی برای پیشبرد اهداف در کنار افراد متقاضی مهاجرت امر ضروری محسوب می‌شود. کادر مجرب موسسه حقوقی آرا همواره می‌کوشد با ارائه خدماتی مناسب، پیمودن این مسیر را برای شما لذت بخش کند. برای دریافت مشاوره و بررسی شرایط خود توسط وکلای با تجربه، ابتدا فرم زیر را پر کرده تا کارشناسان حقوقی مجموعه ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

موسسه حقوقی آراه

موسسه حقوقی آراه

موسسه حقوقی آراه با اتکا به دانش حقوقی و تجریه کافی در امور حقوقی آماده رائه خدمات در زمینه‌های مختلف به شما می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر ضمن بررسی صفحات این سایت می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

آدرس: خیابان ولیعصر، بالاتر از عباس آباد، کوچه پردیس، پلاک ۳، طبقه ۵، واحد ۱۹.

تماس

  • تلفن:

    ٠٩٠٣٢٣٦٠٥٥٦

  • ایمیل:

    این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد موسسه حقوقی آراه محفوظ می‌باشد.