٠٩٠٣٢٣٦٠٥٥٦ :تلفن تماس

مذاکره و تنظیم انواع قراردادها

مذاکره و تنظیم انواع قراردادها به زبان فارسی،‌ انگلیسی و فرانسوی از جمله خدمات موسسه حقوقی آرا است. در تعریف قرارداد چنین آمده است: توافق بین دو یا چند شخص حقیقی یا حقوقی به منظور ایجاد یک ماهیت حقوقی. امروزه نیز انجام بسیاری از اعمال حقوقی نیاز به انعقاد قرارداد ما بین طرفین برای مشخص شدن تعهداتشان وجود دارد. در امور قراردادی باید توجه داشت که ارکان اساسی ذکر شده در ماده ۱۹۰ قانون مدنی در قرارداد لحاظ شده باشد تا اثر حقوقی آن مورد تایید قرار گیرد.

مذاکره و تنظیم انواع قراردادها به زبان فارسی، انگلیسی و فرانسوی

به منظور جلوگیری از نقض تعهدات از سوی طرفین قرارداد و اطمینان از قانونی بودن بندها، افراد و شرکت‌ها به منظور مذاکره و تنظیم انواع قراردادهای داخلی و خارجی به دریافت مشاوره حقوقی در امور قراردادی بیش از گذشته احساس نیاز می‌کنند. بنابراین موسسه حقوقی آرا کلیه خدمات لازم برای مذاکره و تنظیم انواع قراردادها به زبان فارسی،‌ انگلیسی و فرانسوی را با توجه به نوع فعالیت مورد نظر به مراجعین و موکلین خود ارائه می‌دهد.

خدمات مشاوره‌ای امور قراردادی

موسسه حقوقی آرا با بهره‌مندی از کارشناسان و وکلای متخصص درامور قراردادها، به مذاکره و تنظیم انواع قراردادها به زبان‌های فارسی، انگلیسی و فرانسوی و ارائه خدمات مشاوره‌ای امور قراردادی می‌پردازد. البته لازم به ذکر است که تنظیم قراردادها در دو سطح داخلی و بین المللی صورت می‌پذیرد. انجام مذاکرات مقدماتی و تهیه پیشنویس قراردادها، تنظیم قراردادهای مشارکتی، تجاری، اعتباری، مدنی و ....، تفسیر دقیق انواع قراردادها، ارائه مشاوره درباره تعدیل تعهدات قراردادی و بسیاری از موارد دیگر از جمله فعالیت‌ها و خدمات مشاوره‌ای درباره امور قراردادی توسط موسسه حقوقی آرا هستند که بسته به نیاز مراجعین و موکلین محترم در سطح بین المللی به زبان انگلیسی و فرانسوی و در سطح داخلی به زبان فارسی ارائه می‌شوند.

موسسه حقوقی آراه

موسسه حقوقی آراه

موسسه حقوقی آراه با اتکا به دانش حقوقی و تجریه کافی در امور حقوقی آماده رائه خدمات در زمینه‌های مختلف به شما می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر ضمن بررسی صفحات این سایت می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

آدرس: خیابان ولیعصر، بالاتر از عباس آباد، کوچه پردیس، پلاک ۳، طبقه ۵، واحد ۱۹.

تماس

  • تلفن:

    ٠٩٠٣٢٣٦٠٥٥٦

  • ایمیل:

    این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد موسسه حقوقی آراه محفوظ می‌باشد.